Uğurlu Market Hakkında

Güvenli, Bakımlı ve Sağlıklı Havuzlar için
ugurlumarket.com

HAVUZ kimyasalları, arıtma kimyasalları temini ile 2017 yılında kurulmuş ve bu alanda ulaştığı başarılar ile kendini ispatlamıştır. Sonraki dönemlerde havuz kimyasalları üretimi ve ithalatı yapmaya başlayacaktır.

Yüzme havuzu ekipmanları üreticisi dünya lideri SANTEM ile yaptığı işbirlikleri ve son olarak da Türkiye’nin en önemli merkezlerinde faaliyete geçtiği BODRUM , hem de lojistik alanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamıştır. Ugurlumarket; yetkin yönetici, Ar-ge, satış ve pazarlama kadroları, güvenilir, hızlı çalışma politikası ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekte ve müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

Sürekli iyileştirme felsefesini uygulayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttıran Ugurlumarket, dünyanın tükenir kaynaklarına gereken hassasiyeti göstererek, topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu, çevreye saygı prensibini de izlediği stratejik yollarla kanıtlamaktadır.

Vizyonu içerisinde; yer aldığı sektörlerin gelişmesi ve müşteri memnuniyeti hedefi ile doğru hizmet verme amacındaki Ugurlumarket, geniş bir aile olarak benimsediği personeli ile birlikte çalışmalarına tüm hızı ve hassasiyeti ile devam etmektedir

İLETİŞİM BİLGİLERİ
“Profesyonel Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.”

+90532 280 5805

Adres : Karabağ Mahallesi Özgürlük Caddesi Hasan Ali Acar 15/C-1 BODRUM – MUĞLA
www.ugurlumarket.com
info@ugurlumarket.com

HEMEN ARA
background

“Sürekli iyileştirme felsefesini uygulayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttıran Ugurlumarket, dünyanın tükenir kaynaklarına gereken hassasiyeti göstererek, topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu, çevreye saygı prensibini de izlediği stratejik yollarla kanıtlamaktadır.”

-Uğurlu Market

background
Deneyimli Personelimizden bilgi almak için hemen arayın !
Sorularınız mı Var ?
Uğurlu Market İletişim Bilgileri